Akcja „Góra Grosza” 2023/2024

XXIV edycja akcji Góra Grosza organizowanej przez Towarzystwo Nasz Dom dobiegła końca.

Wszystkie dzieci oraz ich bliscy bardzo chętnie brali udział w tym przedsięwzięciu przynosząc do specjalnie oznaczonego pojemnika w przedszkolnej szatni monety polskie o różnych nominałach. Zebraliśmy ich łącznie niemal 24 kg a ich przybliżona wartość to około 322,76 zł. Pieniądze zostały wysłane za pośrednictwem Poczty Polskiej do siedziby organizatora, przeznaczane są one na pomoc psychologiczną, rzeczową i specjalistyczną opiekę dla potrzebujących osób na terenie całego kraju.

Bardzo dziękujemy za udział w akcji, udowodniliśmy że każdy grosz ma znaczenie oraz, że wspólne działania pozwalają osiągnąć większy efekt! Przy okazji również poznaliśmy nominały polskich złotych.

Dorota W.