Akcja „Szkoła do hymnu”

Co roku 11 listopada oddajemy cześć Polakom, którzy dzięki patriotyzmowi i bohaterstwu walczyli za naszą wolność.

Przedszkolaki z naszej placówki przygotowując się do tej uroczystości zostały zapoznane z symbolami narodowymi, wykonywały ciekawe prace plastyczne oraz gadżety, które zostały wykorzystane podczas śpiewania hymnu. Już od najmłodszych lat powinno się rozbudzać u dzieci zainteresowanie swoją Ojczyzną i kształtować poczucie dumy z przynależności do Narodu Polskiego. Całe przedszkole wzięło udział w akcji „ Szkoła do hymnu” polegającej na uroczystym odśpiewaniu „ Mazurka Dąbrowskiego” w dniu 10.11. o godzinie 11:11. Następnie grupa 6-l „ Pszczółki” zaprezentowała piosenkę pt.: „ Polak Mały”, a grupa 5 –l „Biedronki” piosenkę pt.: „Polska to mój kraj”.

Mamy nadzieję, ze ten wyjątkowy dzień na długo pozostanie w pamięci Naszych Małych Polaków.

Maria O.

Przeczytaj także
Przedszkole

Zapraszamy do kontaktu

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania oraz doradzimy w procesie rekrutacji.