Babciu, Dziadku Kochamy Was!

Dzieci z grupy Żabki bardzo długo przygotowywały się do występu przed niezwykłymi gośćmi, aby 26 stycznia zaprezentować swoje umiejętności przed ukochanymi solenizantami – Babciami i Dziadkami. Przedszkolaki z ogromnym zaangażowaniem recytowały wiersze, śpiewały piosenki i przedstawiły wiosenny i kowbojski taniec.

Na zakończenie występu podarowały swoim najbliższym własnoręcznie wykonane laurki oraz kwiaty. Po części oficjalnej nadszedł czas na wspólne świętowanie. Dzieci wraz z gośćmi mogli poczęstować się smakołykami przygotowanymi przez rodziców.

Bardzo dziękujemy solenizantom za przybycie, rodzicom oraz personelowi przedszkola za pomoc w zorganizowaniu tego niezwykłego wydarzenia, a dzieciom za znakomity występ i dostarczenie wielu pozytywnych emocji swoim wspaniałym Babciom i Dziadkom!

Dorota W.

Przeczytaj także
Przedszkole

Zapraszamy do kontaktu

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania oraz doradzimy w procesie rekrutacji.