Babiogórska Szopka Regionalna

Babiogórska Szopka Regionalna- XXII edycja. Dzieci z grupy czterolatków- „Misie” postanowiły wykorzystać swój dziecięcy potencjał pracy twórczej i stworzyć szopkę na konkurs w kategorii dziecięcej.

Natalka, Oliwier, Marysia i Michałek mocno zaangażowali się w tworzenie figurek z masy solnej i plasteliny, a Tymoteusz razem ze swoim Tatą zbudowali piękną szopkę. Wszystkie dzieci malowały i łączyły elementy w gotową całość. Efekt ich pracy możemy podziwiać na załączonym zdjęciu. Niezależnie od osiągniętych wyników sama praca dostarczyła nam wiele radości. W naszym przedszkolu jeszcze kilkoro dzieci wykonało pracę na konkurs w kategorii rodzinnej. Wszyscy kibicujemy „Misiom”, Kacperkowi z „Żabek”, Adzie, Danielowi i Kindze z „Zajączków” oraz trzymamy mocno za uczestników konkursu kciuki.

Elżbieta R.

Przeczytaj także
Przedszkole

Zapraszamy do kontaktu

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania oraz doradzimy w procesie rekrutacji.