Chociaż zwyczajny jednak niezwykły!

19 października przedszkolaki z grupy Żabki obchodziły Dzień Chleba.

Z tej okazji dzieci uczestniczyły w zajęciach, podczas których poznały etapy produkcji pieczywa, jego składniki, rodzaje, właściwości odżywcze oraz brały aktywny udział w zabawach muzyczno-ruchowych. Punktem kulminacyjnym tego wyjątkowego dnia była wycieczka do Piekarni Machaczka i możliwość poznania specyfiki pracy piekarza. Przedszkolaki miały okazję również wykonać własne bułeczki, a także zobaczyć „na żywo” proces produkcji pieczywa. Na koniec wycieczki dzieci otrzymały smakowite wypieki, które z wielkim apetytem zostały zjedzone w przedszkolu. Miłe wspomnienia zostaną w sercach przedszkolaków na długo.

Bardzo dziękujemy Piekarni Machaczka za możliwość uatrakcyjnienia obchodów Dnia Chleba.

Dorota W.

Przeczytaj także
Przedszkole

Zapraszamy do kontaktu

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania oraz doradzimy w procesie rekrutacji.