Dzień Babci i Dziadka w grupie „Pszczółki”

W zimowy styczeń wpisane są szczególne dni, które wzbudzają ogromne, radosne emocje.

To oczywiście święto Babci i Dziadka. Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, oni czynią ich dzieciństwo bardziej pełnym, udanym i szczęśliwym. Babcia i dziadek mają zawsze dla nich czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi, zawsze rozumieją ich dziecięce rozterki, ale przede wszystkim bezgranicznie je kochają. Wnuczęta są dla nich radością życia. Dlatego, w podzięce za ich wielkie serce, w dniu 23 stycznia odbyło się uroczyste spotkania w grupie 6l „ Pszczółki”, które stało się tradycją w naszym przedszkolu.

Pani dyrektor mgr I.Toczek oraz wychowawczynie witały ciepłymi słowami szanownych gości, składając im serdeczne życzenia. Seniorzy mogli podziwiać umiejętności swych wnuków wcielających się w role aktorów „Jasełek” oraz prezentujących wiersze, życzenia, piosenki i tańce. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem odtwarzali swoje role. W ten sposób mogli podziękować za trud włożony w ich wychowanie. Ogromne wzruszenie przyniosło gościom odśpiewanie przez wnuków jakże znane wszystkim „ STO LAT”. Na koniec wszystkie wnuczęta obdarowały swoich bliskich własnoręcznie przygotowanymi laurkami. Goście ze wzruszeniem patrzyli na swoje pociechy i brawami dziękowali za występy. Dopełnieniem uroczystych spotkań był słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Atmosfera była uroczysta i pełna radości. Nasze święto Babci i Dziadka to dzień wspólnej zabawy, uśmiechów i wzruszeń.

Maria O.

Przeczytaj także
Przedszkole

Zapraszamy do kontaktu

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania oraz doradzimy w procesie rekrutacji.