Dzień Dziecka – najwspanialszy dzień w całym roku!

„Kiedy się śmieje dziecko- śmieje się cały świat”– Janusz Korczak

Dzień Dziecka w naszym przedszkolu przepełniony był wieloma atrakcjami. Od samego rana każde dziecko witane było przez Kubusia Puchatka, który w tym roku zamiast cukierków postanowił obdarzyć przedszkolaków kolorowankami. W szatni rozbrzmiewała od rana wesoła muzyka, a po śniadaniu dzieci miały okazję potańczyć w trakcie mini dyskoteki. Kolejną atrakcją okazały się pyszne lody, które rozdawały pięknie wystrojone Panie Lodziarki. Następnym punktem programu był seans filmowy w kinie pt:”Po prostu super”, który z wielkim zainteresowaniem oglądały wszystkie przedszkolaki, a cisza na widowni była potwierdzeniem, że film wszystkim przypadł do gustu.

Ostatnią już atrakcja dnia były zabawy z wykorzystaniem gry terenowej w ogrodzie przedszkolnym oraz basen kulkowy, a spędzony w nim czas w nim okazał się znakomita frajdą. Z niecierpliwością czekamy na kolejny taki dzień pełen niespodzianek i atrakcji.

Anna T.

Przeczytaj także
Przedszkole

Zapraszamy do kontaktu

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania oraz doradzimy w procesie rekrutacji.