Dzień Kuriera

Kto wywołuje uśmiech na twarzy każdej kobiety ? Kto przynosi paczki  do domu (i nie jest św. Mikołajem) ?

To oczywiście kurier. A z okazji Dnia Kuriera naszym dzisiejszym gościem był pan Tomek, który na co dzień pracuje właśnie jako doręczyciel różnych przesyłek.  Oczywiście przyszedł do nas z ogromną paczką. Podzielił się z przedszkolakami także wiadomościami na temat swojej trudnej pracy.

Następnie dzieci z grupy Motylki i Krasnale rozpakowały paczkę, a tam znalazły mniejsze paczuszki dla każdej z grup.

W małych kurierów wcieliły się Motylki, które rozniosły przesyłki do wszystkich sal.  W środku znajdowały się życzenia dla małych i dużych chłopców, z okazji zbliżającego się dnia chłopaka. Jak myślicie, czy chłopcy podzielili się słodkościami ze swoimi koleżankami?  Ponadto Motylki poszły sprawdzić co niedawno postawiono obok przedszkola.

Z kolei Krasnale w tym czasie pakowały przesyłki dla swoich mam i tatusiów, obklejając koperty stosownymi naklejkami. I też zabawiły się  w małych kurierów.

A czy kurierom udało się wywołać uśmiech na twarzach obdarowanych?

Brygida S., Katarzyna L.