Etap powiatowy konkursu na Babiogórską Szopkę Regionalną rozstrzygnięty!!!

Wielkie gratulacje należą się rodzinie Maciusia Wątroby z grupy „Żabki” za wykonanie, już po raz kolejny, najpiękniejszej szopki w powiecie i zajęcie pierwszego miejsca w kategorii rodzinnej.

Trzecie miejsce w tej samej kategorii otrzymała rodzina Kingi Rusin z grupy „Zajączki”. Grupa przedszkolna „Misie” została wyróżniona w kategorii dziecięcej. Jasiu, jako reprezentant, dumnie odbierał nagrodę od jury konkursu. Rozpakowywanie wygranej dostarczyło dzieciom dużo pozytywnych emocji i bardzo zmobilizowało do kolejnych aktywności. Uzyskane wyróżnienie bardzo cieszy, jednak wszystkie czterolatki zgodnie uznają, że największą wygraną była wspólna praca, tworzenie szopki i radość, że potrafią zrobić coś tak ładnego. Tak trzymać!

Elżbieta R.

Przeczytaj także
Przedszkole

Zapraszamy do kontaktu

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania oraz doradzimy w procesie rekrutacji.