Festyn Rodzinny w Miejskim Przedszkolu Samorządowym

22 maja w naszym przedszkolu tłumnie zebrali się rodzice aby świętować wraz ze swymi pociechami Dzień Rodziny.

Dyrekcja i pracownicy Miejskiego Przedszkola Samorządowego przygotowali na ten dzień ogrom atrakcji i nie lada wyzwań. Po oficjalnym przywitaniu wspaniałych gości oraz odpowiedniej rozgrzewce tanecznej przeprowadzonej przez instruktorkę p. Ewelinę Łuszczkiewicz, każda z grup przedszkolnych pod przewodnictwem wychowawcy wyruszyła na rodzinną wyprawę po skarb! Każda grupa za zadanie miała odszukać część zagubionego skarbu, ale wiązało się to z odszukaniem na mapie miejsca ukrycia oraz wykonaniem różnego rodzaju zadań, z którymi dzieci i rodzice poradzili sobie znakomicie! Każda grupa wróciła do ogrodu dumnie dzierżąc cenne zdobycze, które następnie złożono w całość. Okazało się, że odnaleziony SKARB TO RODZINA. Dalsza część festynu wypełniona była samymi przyjemnościami: pysznymi smakołykami z grilla, radosną muzyką, upominkami oraz możliwością spędzenia czasu wspólnie z naszą małą społecznością.

Bardzo dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w wydarzenie za pomoc!

Justyna G.

Przeczytaj także
Przedszkole

Zapraszamy do kontaktu

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania oraz doradzimy w procesie rekrutacji.