Historia Babci i Dziadka

Jednym z najważniejszych świąt obchodzonych w naszym przedszkolu to Święto Babci i Dziadka.

Jest to wydarzenie, które wzbudza u dzieci oraz dziadków wspaniałe emocje, takie jak radość, wzruszenie, dumę czy też wspomnienia.

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. Dlatego dzieci z grupy „Zajączki” gościły swoje Babcie oraz Dziadków na uroczystości z tej okazji. Przedszkolaki od samego rana z niecierpliwością wyczekiwały zaproszonych gości, nie mogąc się doczekać, kiedy zapukają do drzwi Przedszkola.

Wnuczęta z grupy „Zajączki” przedstawiły program artystyczny pt. „Historia Babci i Dziadka”. Dzieci przeniosły swoich najbliższych do czasów PRL-u i opowiedziały, jak to dziadek poznał babcię, w kolejce do sklepu. Całe przedstawienie, to zarówno wielka dawka humoru jak i łzy wzruszenia.

To była naprawdę wyjątkowa uroczystość, pełna uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.

Patrycja D.

Przeczytaj także
Przedszkole

Zapraszamy do kontaktu

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania oraz doradzimy w procesie rekrutacji.