Idziemy do I klasy!!!

Pożegnamy przedszkole, pokłonimy się szkole, nową drogą pójdziemy odważnie.

22 i 23 czerwca 2023 r. odbyła się uroczystość zakończenia przedszkola. Tego dnia dzieci 6 – letnie z grupy „Pszczółki” i „Zajączki ”żegnały się ze swoimi Paniami, całym personelem, a także młodszymi kolegami i koleżankami. Starszaki poprzez wiersze, piosenki podziękowały wszystkim pracownikom za czas spędzony w przedszkolu, dobre serce, opiekę, przekazaną wiedzę oraz umiejętności. Były łzy śmiechu, lecz także i wzruszenia. Następnie grupy pięciolatków pożegnały starszych kolegów pięknymi wierszami. Za swój piękny występ wszystkie dzieci otrzymały gromkie brawa i pochwały. Po programie artystycznym Pani Dyrektor podziękowała dzieciom za występ i życzyła im by następny etap życia był początkiem wspaniałej, pełnej sukcesów drogi. Na zakończenie absolwenci otrzymali dyplomy ukończenia przedszkola i wyprawkę szkolną. Podczas uroczystości nie zabrakło również podziękowań złożonych przez rodziców dla dyrektora, nauczycieli i wszystkich pracowników, za serce, trud i cierpliwość okazaną ich dzieciom.

Pożegnania zawsze są trudne, ale to pożegnanie zawiera w sobie obietnice przygody jaką jest przecież dorastanie.

Dlatego ze wzruszeniem w sercach, ale i uśmiechem na ustach, życzymy wam DRODZY ABSOLWENCI POWODZENIA I SAMYCH SUKCESÓW W SZKOLE! 

Przeczytaj także
Przedszkole

Zapraszamy do kontaktu

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania oraz doradzimy w procesie rekrutacji.