Jesteśmy przyjaciółmi zwierząt

19 stycznia do Miejskiego Przedszkola przybyli niezwykli goście – Panie z Ogólnopolskiego Towarzystwa Ochrony Zwierząt Animals, które od niedawna prowadzą swoją działalność również na terenie Suchej Beskidzkiej.

Podczas spotkania dzieci obejrzały prezentację multimedialną i usłyszały jak należy dbać o zwierzęta. Dzieci dowiedziały się, że posiadanie zwierząt jest związane nie tylko z przyjemnością ale również z obowiązkami. Przedszkolaki miały okazję zadać pytania dotyczące sprawowania opieki oraz opowiedzieć jak sami spędzają czas ze swoimi pupilami.

Na zakończenie spotkania dzieci podarowały podopiecznym z inspektoratu OTOZ Animals upominki. Każdy przedszkolak otrzymał także pamiątkowe naklejki. Uwrażliwianie na potrzeby zwierząt oraz kształtowanie poczucia odpowiedzialności za ich los to bardzo ważne zadanie już od najmłodszych lat.

Dorota W.

Przeczytaj także
Przedszkole

Zapraszamy do kontaktu

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania oraz doradzimy w procesie rekrutacji.