Koncert Muzyczny!

Dzieci z naszego przedszkola miały przyjemność uczestniczyć w koncercie muzycznym w wykonaniu uczniów Szkoły Muzycznej I stopnia w Suchej Beskidzkiej.

Uczniowie szkoły zaprezentowali różnego rodzaju instrument między innymi: flet, skrzypce, gitara, akordeon, trąbka, saksofon, wiolonczela. Dzięki możliwości uczestnictwa w takich wydarzeniach przedszkolaki rozwijają zamiłowanie do muzyki, kształtują wrażliwość muzyczną, a także w atrakcyjny sposób poznają instrumenty. Obecnie w Szkole Muzycznej trwa nabór na rok szkolny 2023/2024. Zachęcamy Państwa do zapisu dzieci, gdyż umiejętność gry na instrumencie sprzyja osiąganiu lepszych wyników w nauce, uczy systematyczności, dyscypliny oraz skupienia uwagi.

Patrycja D.