Krasnale ozdabiają świąteczne pierniczki

W tygodniu poprzedzającym święta Bożego Narodzenia przedszkolaki z grupy „Krasnale” dekorowały świąteczne pierniczki.

Zajęcia poprowadziła i zorganizowała Pani Anna Głuszek- mama Lilianki z naszej grupy , która jest nauczycielem przedmiotów gastronomicznych. Wszystkie dzieci były zachwycone i niezwykle zaangażowane w wykrawanie oraz dekorowanie świątecznych pierniczków z wykorzystaniem lukru oraz innych ozdób. Przedszkolaki dzięki tym zajęciom poczuły atmosferę nadchodzących świąt . Serdecznie dziękujemy Pani Ani oraz młodzieży z Zespołu Szkół im. Wincentego Witosa w Suchej Beskidzkiej za zorganizowanie niezwykle ciekawych i kreatywnych zajęć, które sprawiły ogrom radości i wprawiły wszystkich w świąteczny nastrój.

Anna T.

Przeczytaj także
Przedszkole

Zapraszamy do kontaktu

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania oraz doradzimy w procesie rekrutacji.