Mali ludzie- wielkie sukcesy!

O tym, że mały człowiek może dokonać dużych rzeczy świadczą trzy pierwsze miejsca i jedno wyróżnienie przyznane w dniu 18 grudnia na Zamku Suskim przedszkolakom z Miejskiego Przedszkola Samorządowego w konkursie „Babiogórska Szopka Regionalna”.

W kategorii dziecięcej grupa 4latków- „Misie”, wykonała najpiękniejszą szopkę w mieście. Adrianna Kukla z „Zajączków” zaś otrzymała wyróżnienie za swoją pracę. W kategorii rodzinnej pierwsze miejsce zostało przyznane rodzinie Maciusia Wątroby z „Żabek” oraz rodzinie Kingi Rusin z „Zajączków”. Prace ocenione na pierwsze miejsca wezmą udział w etapie powiatowym konkursu.

Wszyscy mocno trzymamy kciuki za nasze Przedszkolaki i liczymy na dalsze sukcesy!!

Elżbieta R.

Przeczytaj także
Przedszkole

Zapraszamy do kontaktu

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania oraz doradzimy w procesie rekrutacji.