Miejskie Przedszkole Samorządowe rusza na pomoc Zosi Pająk!

W Miejskim Przedszkolu Samorządowym od 17 stycznia do 15 lutego 2023 roku trwała zbiórka fantów na rzecz Zosi Pająk, dziewczynki cierpiącej na SMA.

Zarówno rodzice dzieci z naszego przedszkola, kadra MPS, jak i społeczność lokalna ruszyła z pomocą! Przez miesiąc udało uzbierać się naprawdę bardzo dużo rzeczy, które zostały przekazane wolontariuszom działającym w sprawie małej Zosi. Bardzo dziękujemy wszystkim osobom za udział w akcji, która pokazała jak wiele dobra i empatii jest w każdym z nas! POMAGAJMY!

„Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie się urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta.”
Jan Paweł II

Justyna G.

Przeczytaj także
Przedszkole

Zapraszamy do kontaktu

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania oraz doradzimy w procesie rekrutacji.