Niech żyje bal!

20 lutego 2023 w naszym przedszkolu odbył się wspaniały Bal Karnawałowy.

Dzieci z ogromnymi uśmiechami na twarzy przyszły w tym dniu do przedszkola przebrane za swoich ulubionych bajkowych bohaterów! Korytarze wypełniły się Elsami, Spidermenami, Supermenami, księżniczkami, aniołkami, piratami, rycerzami i wróżkami. Nie brakło nawet kosmonauty i wampira! W tym roku przybył do nas również Minionek, który witał dzieci przed przedszkolem, a później odwiedzał w salach.

Wspaniałe zabawy trwały już od samego rana – zarówno w salach grup jak i na wspólnej sali zabaw, do której klucz przekazała nam Pani Dyrektor, jednocześnie dając sygnał na rozpoczęcie prawdziwej imprezy! Tańców i pląsów wprost nie było końca! W tym dniu dzieci miały okazję skosztować owoców i chrupek kukurydzianych oblanych czekoladą z prawdziwej Fontanny Czekolady, która pojawiła się w naszym przedszkolu dzięki rodzicom; a także każde dziecko otrzymało wspaniały poczęstunek za sprawą jednej z mam z naszego przedszkola!

Justyna G.

Przeczytaj także
Przedszkole

Zapraszamy do kontaktu

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania oraz doradzimy w procesie rekrutacji.