Niezwykłe Przygody Eko-Skrzatów

Ważnym tematem dzisiejszego świata jest ekologia. Już od najmłodszych lat należy uczyć dzieci jak dbać o nasze środowisko.

Jednym z metod przekazywania wiedzy na ten temat młodemu pokoleniu, są występy teatralne. Społeczność naszego przedszkola miała przyjemność obejrzeć spektakl pt. „Niezwykłe przygody Eko-Skrzatów”. Była to magiczna opowieść o przygodach trzech uroczych skrzatów, które pragną wskazać młodym widzom drogę do dbania o nasza planetę. Tematyka przedstawienia dotyczyła istotnych tematów, takich jak segregowanie odpadów, smog, zanieczyszczenia lasów i wód.

Przedstawienie obsadzone było przez profesjonalnych aktorów, a całość dopełniana była muzyką oraz przepięknymi kostiumami. Przedstawienie miało charakter interaktywny, dzięki czemu wybrane dzieci stały się częścią przygody Eko- Skrztaów.

Patrycja D.

Przeczytaj także
Przedszkole

Zapraszamy do kontaktu

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania oraz doradzimy w procesie rekrutacji.