Podróże małe i duże

W marcu grupa Żabki wybrała się w podróż po Europie, chociaż była to wirtualna wyprawa wywołała wiele emocji. Dzieci poznawały ciekawostki o niektórych krajach europejskich a także samodzielnie przygotowały pizzę z wykorzystaniem zdrowych pełnowartościowych składników. Dzień Pizzy był okazją do poznawania kolejnych etapów powstawania tego pysznego dania a także próbowania krojenia nożykiem, ścierania na tarce niektórych produktów oraz ugniatania ciasta. Przedszkolaki aktywnie uczestniczyły w zabawach muzyczno-ruchowych a także wykonały masażyk relaksacyjny. Po wspólnych zabawach nastał czas na mycie rąk i skosztowanie własnego wypieku. Wszystkie dzieci przyznały, że…. Dzień Pizzy był bardzo pyszny!

Bardzo dziękujemy rodzicom Maksia za zakup produktów do wypieku pizzy.

Dorota W.

Przeczytaj także
Przedszkole

Zapraszamy do kontaktu

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania oraz doradzimy w procesie rekrutacji.