Podziękowania

“Największą satysfakcję odczuwamy właśnie wtedy, gdy dajemy innym coś z siebie, gdy za cel stawiamy sobie poprawienie warunków życia innych ludzi, gdy przyłączamy się do jakiejś większej sprawy i staramy się wywrzeć pozytywny wpływ na otaczający świat.”– Nick Vuji

Szanowna Rado Rodziców Szanowni Rodzice

Dyrekcja oraz Grono Pedagogiczne składają podziękowanie

W dniu 24.11.2023r. odbył się w naszym przedszkolu Andrzejkowy Kiermasz Ciast zorganizowany z inicjatywy Rady Rodziców.

Na wielkie uznanie zasługuje niezwykła aktywność Rady oraz Rodziców, którzy na różne sposoby przyczynili się do tego przedsięwzięcia. Niektórzy piekli ciasta, inni kroili i pakowali je do pudełek, sprzedawali pomimo niesprzyjających warunków pogodowych.

Izabela Toczek– Dyrektor
Miejskiego Przedszkola Samorządowego w Suchej Beskidzkiej