Pomoc dla p. Moniki Porębskiej

Choroba nie wybiera i może dotknąć każdego. Zachorowała też pani Monika Porębska, matka trójki dzieci, mieszkanka powiatu suskiego.
Dlatego też społeczność Miejskiego Przedszkola Samorządowego włączyła się w pomoc charytatywną poprzez organizację kiermaszu ciast.
Rodzice i pracownicy przedszkola stanęli na wysokości zadania przynosząc wiele wspaniałych słodkości na kiermasz oraz prowadząc sprzedaż ciast i zbiórkę pieniędzy. Udało się zebrać 3300 zł.

W dniu 12 kwietnia pani dyrektor Izabela Toczek wraz z wicedyrektor panią Anną Trzebuniak przekazały na ręce siostry pani Moniki Porębskiej zebraną kwotę 3300 zł.
Serdeczne podziękowania i ogromne wyrazy uznania dla wszystkich zaangażowanych w akcję charytatywną i wsparcie leczenia onkologicznego Pani Moniki Porębskiej!
To piękny gest, który uczy też naszych wychowanków niesienia pomocy innym.
Razem możemy więcej ❤️
Brygida S.