Przedszkolaki dbają o środowisko!

W tym roku nasze przedszkolaki oraz ich rodzice zostali zachęceni do włączenia się w akcję ekologiczną na powitanie Wiosny. Zadanie polegało na wykonaniu doniczki lub osłonki na kwiaty i sadzonki ze zużytych opakowań np. po żywności oraz wszelkich innych materiałów dostępnych w domach, ale już niepotrzebnych i nadających się do wyrzucenia.

Po raz kolejny okazało się, że zarówno dzieci, jaki i ich rodzice bardzo chętnie i z wielką pomysłowością przystąpili do realizacji tego zadania. W salach przedszkolnych zrobiło się zielono od kwiatów. Na załączonych zdjęciach można zauważyć, że materiały recyklingowe mogą mocno pobudzać dziecięcą kreatywność oraz prezentować się bardzo elegancko, bajecznie i tęczowo.

Tym, którzy zechcieli ozdobić nasze Kąciki Przyrody- serdecznie dziękujemy, a tych, którzy jeszcze nie zdążyli- mocno zachęcamy do dołączenia do naszej akcji ekologicznej!

Elżbieta R.

 

 

Przeczytaj także
Przedszkole

Zapraszamy do kontaktu

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania oraz doradzimy w procesie rekrutacji.