Przedszkolaki w kinie

Dnia 23 stycznia przedszkolaki z grupy „Misie” „Żabki” i „Biedronki” wraz z wychowawczyniami wybrały się do Centrum Kultury i Filmu na bajkę pt. „Mukliki”.

Głównym celem wycieczki było czerpanie radości z obejrzanego filmu, a dodatkowo: kształtowanie nawyku kulturalnego zachowania się w miejscach publicznych, integracja dzieci oraz wzmocnienie więzi koleżeńskich. Przedszkolaki z uwagą obejrzały pełną przygód historię o bajkowych stworzeniach Muklikach, które musiały wyruszyć w długą podróż w poszukiwaniu nowego domu.

Jak to zwykle w bajkach bywa, mimo chwil napięcia, wszystko skończyło się szczęśliwie. Dzieci w wybornych humorach powróciły do przedszkola planując kolejne wyjścia do kina. Dzień można zaliczyć do bardzo udanych.

Elżbieta R.