Spotkanie Bożonarodzeniowe w Misiach

22 grudnia nasze przedszkolaki z grupy Misie uczestniczyły w zajęciach otwartych dla swoich rodziców o tematyce świątecznej.

Dzieci pokazały swoje umiejętności wokalne, taneczne i recytatorskie oraz miały okazję zaprezentować wiedzę nt. Świąt Bożego Narodzenia. Dzieci rozpakowały magiczne prezenty, w których była ukryta dobra zabawa i wyśmienity humor. Wspólnie z rodzicami rozwiązywały też zagadki. Na koniec spotkania dzieci mogły wykonać razem z rodzicem niepowtarzalną ekologiczną bombkę według własnego pomysłu z dostępnych różnorodnych materiałów. Podczas spotkania nie zabrakło również ciepłych życzeń od Dyrekcji i pracowników przedszkola dla przedszkolaków i ich rodziców.

Na twarzach wszystkich uczestników zagościł uśmiech, który stanowi wstęp do radosnego przeżywania nadchodzących świąt.

Elżbieta R.