Świąteczne zabawy z Rodzicami w grupie „Krasnale”

W ostatnim czasie przedszkolaki z grupy „Krasnale” miały okazję poczuć magię nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia, dzięki zabawom integracyjnym z rodzicami.

Na wstępie Pani Dyrektor serdecznie powitała Rodziców i złożyła świąteczne życzenia. Następnie, dzieci na chwilę zamieniły się w gwiazdeczki i zaśpiewały piosenkę ilustrując ruchem jej treść. Ciekawą atrakcją okazała się zabawa muzyczno- ruchowa „Bałwanek”, która sprawiła wszystkim wiele radości i dzięki niej pojawiło się wiele uśmiechów na twarzach zarówno rodziców jak i dzieci. Na koniec dzieci wspólnie z rodzicami wykonały piękne, bożonarodzeniowe bombki, które zapewne znalazły swoje miejsce w świątecznej dekoracji domów naszych przedszkolaków.

Dziękujemy bardzo Rodzicom, za tak liczny udział w zajęciach świątecznych, które w niezwykły sposób wprawiły wszystkich w świąteczny nastrój.

Anna T.

Przeczytaj także
Przedszkole

Zapraszamy do kontaktu

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania oraz doradzimy w procesie rekrutacji.