Świetnie się bawimy!

Dzieci z grupy Żabki bardzo chętnie podejmują zabawy rozwijające motorykę dużą i małą.

Wszelkie wyzwania sportowe to znakomita zabawa wywalająca mnóstwo pozytywnej energii. Zabawy ruchowe z wykorzystaniem przyborów gimnastycznych, tory przeszkód, ścieżki sensoryczne, ćwiczenia gimnastyczne w parach oraz zabawy taneczne to z pewnością ulubione zajęcia Żabek. Dzięki aktywności fizycznej rozwijamy wytrzymałość, koordynację słuchowo-ruchową, równowagę i świadomość ciała. Ponadto przedszkolaki chętnie tworzą prace plastyczne z wykorzystaniem nietypowych narzędzi: rolek, balonów, folii bąbelkowej, widelca, gąbek, wacików, patyczków, sznurka. Wszystko po to by ćwiczyć i wzmacniać mięśnie dłoni przygotowując je do nauki pisania.

Dorota W.

Przeczytaj także
Przedszkole

Zapraszamy do kontaktu

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania oraz doradzimy w procesie rekrutacji.