Święto Edukacji Narodowej

„Dzieci rodzą się ze skrzydłami, nauczyciele pomagają im je rozwinąć” – Janusz Korczak

W ubiegły piątek świętowaliśmy w przedszkolu Dzień Edukacji Narodowej. To szczególny czas dla nauczycieli, pracowników administracyjnych ale też wszystkich przedszkolaków. Praca z dziećmi jest wyjątkowa, daje niezwykle dużo satysfakcji, ale też wymaga wiele poświęcenia, cierpliwości, odpowiedzialności i ogromnego zaangażowania.

Jednak każdy, kto pracuje w naszym przedszkolu, wykonuje swoją pracę z wielką pasją. Dzieci z grup starszych tj: Biedronki, Pszczółki, Zajączki, Żabki , przygotowały występ artystyczny który został nagrodzony gromkimi brawami. Z wielką radością uczciliśmy ten wspaniały dzień, ponieważ jest on ważnym świętem dla każdego pracownika naszego przedszkola.

Anna T.

Przeczytaj także
Przedszkole

Zapraszamy do kontaktu

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania oraz doradzimy w procesie rekrutacji.