Teatrzyk Falkowski

22.06.2023 przedszkolaki z Miejskiego Przedszkola Samorządowego w Suchej Beskidzkiej miały zaszczyt gościć Teatr Falkowskiego.

Tego dnia, wyjątkowo teatrzyk odbył się w ogródku przedszkolnym, co na pewno było dodatkową atrakcją dla dzieci. Pan Falkowski przygotował przedstawienie pt. „Mapety – emocje”. Przedstawienie jak zawsze było bardzo proste w przekazie i zarówno bardzo ciekawe. Dzieci oglądały z wielką uwaga do samego końca. Bardzo ochoczo brały czynny udział w teatrzyku. Bardzo szybko skompletowały ubiór detektywa, a następni wspólnie z detektywem odkrywały jakie emocje przedstawiają Mapety.

Dzieci poznały takie emocje jak: wstyd, duma, radość, smutek, strach i niechęć. Teatrzyk miał na celu uświadomienie dzieciom, że emocje są zawsze z nami i każdy ma do nich prawo.

Katarzyna L.