Uroczystość Dnia Babci i Dziadka w Grupie „BIEDRONKI”

24 stycznia w naszym przedszkolu miało miejsce niesamowicie ważne wydarzenie – Uroczystość Dnia Babci i Dziadka w wykonaniu grupy „Biedronki”.

Dzieci w ostatnim czasie z ogromną energią dzielnie ćwiczyły piosenki i wierszyki, tworzyły prezenty dla swych ukochanych babć i dziadków, chcąc jak najmocniej docenić ich obecność. Gdy nastał dzień zaprezentowania efektów swojej pracy, „Biedronki” wykazały się ogromnym zaangażowaniem. W obecności babć i dziadków przedszkolaki dumnie recytowały wiersze, głośno śpiewały piosenki – także w języku angielskim, a na końcu wręczyły własnoręcznie wykonane upominki. Na naszych wyjątkowych gości czekał równie wyjątkowy poczęstunek zorganizowany przez rodziców z porozumieniem z wychowawczynią grupy. To był wspaniały dzień pełen pozytywnych emocji, a nawet łez wzruszenia.

Z okazji Dnia Babci i Dziadka

Życzymy Państwu wszystkiego co w życiu najlepsze,

Dobrego zdrowia,

Nieustającej radości

Oraz samych pogodnych dni.

Justyna G.

Przeczytaj także
Przedszkole

Zapraszamy do kontaktu

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania oraz doradzimy w procesie rekrutacji.