W cyfrowym świecie

W marcu grupa Żabki poznawała czym jest Internet oraz jakie korzyści i zagrożenia są związane z jego używaniem. Przy okazji poznaliśmy różne urządzenia multimedialne a także wyjaśniliśmy pojęcia „wirtualny świat” i „realny świat”. W zrozumieniu trudnych pojęć pomogła nam strona necio.pl z której korzystaliśmy w czasie zajęć. Robot Necio towarzyszył nam w poznawaniu zagadnień i pozwolił rozbudzić kreatywność w konstruowaniu robocików o różnym przeznaczeniu. Dzieci poznały konsekwencje niewłaściwego lub zbyt długiego korzystania z urządzeń multimedialnych.

Przedszkolaki stwierdziły jednogłośnie, że najlepiej spędzać czas wolny z rodziną na świeżym powietrzu, podejmując aktywność ruchową co bardzo cieszy.

Dorota W.

Przeczytaj także
Przedszkole

Zapraszamy do kontaktu

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania oraz doradzimy w procesie rekrutacji.