Wiadomość z ostatniej chwili!!! Już do nas dotarł!!!

20 czerwca przesyłką ekspresową dotarł STOLIK INTERAKTYWNY dla naszych przedszkolaków.

Wyjątkowy sprzęt został zakupiony ze środków pozyskanych od sponsorów, ze stoisk sprzedażowych na imprezie integracyjnej oraz sprzedaży cegiełek rozprowadzanych wśród Rodziców. Dzięki współpracy i zaangażowaniu wszystkich Rodziców naszych podopiecznych oraz całego personelu przedszkola udało się zrealizować zamierzony cel. Wszyscy uczestnicy tego przedsięwzięcia odczuwają dumę i satysfakcję, a nasze przedszkolaki ogromną radość z nowych możliwości pouczającej zabawy.

Od teraz dzieci z naszego przedszkola mogą rozpocząć naukę korzystania z technologii informatycznej w bezpieczny sposób pod kontrolą osoby dorosłej. Zakupiony sprzęt daje możliwość wszechstronnego rozwoju oraz motywuje dzieci do nauki w ciekawy i przyjemny sposób, zachęca do aktywności twórczej również przy wykorzystaniu urządzeń komputerowych oraz wspiera rozwój uzdolnień od najmłodszych lat.

A to jeszcze nie koniec zakupów Rady Rodziców.

E. Rusin

Przeczytaj także
Przedszkole

Zapraszamy do kontaktu

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania oraz doradzimy w procesie rekrutacji.