Wiosenna akcja „Sprzątanie Miasta”

Co roku dzieci z Miejskiego Przedszkola Samorządowego z wielkim zaangażowaniem podejmują wyzwanie oczyszczenia terenu wokół przedszkola w ramach wiosennej akcji „Sprzątanie Miasta”.

Przed każdą tego typu akcją prowadzone są zajęcia z ekologii mające na celu uświadomienie dzieciom potrzebę segregacji odpadów oraz niespalania śmieci. W tym dniu dzieci zostają stosownie ubrane i wyposażone w rękawiczki. Przedszkolaki są świadome, iż nie tylko sprzątamy teren wokół Przedszkola, ale również własne podwórka i miejsca zabaw, aby żyło nam się bezpieczniej i radośniej. Pomimo tego, że otoczenie przedszkola utrzymywane jest w czystości, przedszkolaki będą pamiętały, aby prowadzić ekologiczny tryb życia i zawsze dbać o środowisko, w którym najczęściej przebywają.

Mario O.

Przeczytaj także
Przedszkole

Zapraszamy do kontaktu

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania oraz doradzimy w procesie rekrutacji.