Wyjątkowy Dzień – Dzień Dziecka!

Jeden z najbardziej wyczekiwanych dni w naszym przedszkolu to niewątpliwie Dzień Dziecka. W tym roku odbył się pod hasłem „Wyprawa do dżungli”.

Już od samego rana przed wejściem na przedszkolaków czekała Myszka Minnie z koszyczkiem pełnym pysznych truskawek aby przywitać solenizantów i wprawić ich w dobry nastrój. Dzieci zaprezentowały swoje stroje podczas pokazu mody – nie zabrakło przebrań dzikich zwierząt, podróżników oraz kolorowych motywów roślinnych.

W tym dniu towarzyszyło nam wiele pozytywnych emocji i z pewnością zostanie zapamiętany na długo!

Dorota W.