Z wizytą w Bibliotece Pedagogicznej

Dzieci z grup 6-l „Pszczółki” były z wizytą w Bibliotece Pedagogicznej na zajęciach „Magiczny dywan”.

Panie bibliotekarki przygotowały dla dzieci ciekawą formę zabawy – grę pobudzającą do szybkiej reakcji na bodźce, rozwijającą koordynację wzrokowo – ruchową . Najpierw przedszkolaki zostały zapoznane z zasadami gry, a następnie podzielone na zespoły. Wszystkie dzieci wykazały się dobrą współpracą w zespole, znajomością orientacji w przestrzeni, skupieniem uwagi nad wykonywanym zadaniem oraz cierpliwością.

Przedszkolaki świetnie się bawiły, widoczna była rywalizacja pomiędzy zespołami oraz radość z wygranej. Przedszkolaki miały również możliwość wysłuchania bajeczki o zwierzątkach przygotowujących się do przetrwania nadchodzącej nowej pory roku – zimy oraz odpowiadały na zagadki o zwierzątkach leśnych. Dzieci odpowiedziały na wszystkie zagadki prawidłowo.

Maria O.

Przeczytaj także
Przedszkole

Zapraszamy do kontaktu

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania oraz doradzimy w procesie rekrutacji.